Suplování:   Úterý 17.4.2018 (Sudý týden)

datum výpisu: 16.4.2018 (8:29)

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

Hájková Miluše

-

KUCD

KUCD

NEJJ

VLCE

-

-

-

-

                 

Hráchová Jana

..

CHLA

CHLA

KRAI

-

-

VLCE

-

-

                 

Klán Martin

-

-

-

-

-

HUDY

CHLA

-

..

                 

Lhotáková Alena

-

-

-

CHLA

..

..

-

-

                   

Lutovská Zdeňka

-

HUDJ

CERM

-

-

CERM

CERM

-

                   

Musílková Alena

-

PLEJ

VLCE

-

KUCD

HUDY

-

-

-

                 

Plecitá Jana

         

-

-

-

-

                 

Šteffková Jaromíra

 

-

-

PLEJ

HRUJ

VLCE

..

-

..

..

               

Změny v rozvrzích učitelů:

Červenka Miroslav

2.hod

supl. (LUTZ)

STT

2.B

(N-27)

 
 

3.hod

změna

STT

2.B

(N-27)

 
 

5.hod

supl. (LUTZ)

STT

3.C (Sstr)

(N-29)

 
 

6.hod

supl. (LUTZ)

TPS

3.C (Sstr)

(N-29)

 

Hrubý Jan

4.hod

supl. (STFJ)

TEK

1.B (Str)

(N-30)

 

Hudcová Jana

3.hod

změna

ZAE

1.A (Seko)

(N-41)

 
 

5.hod

supl. (MUSA)

ZAE

1.A (Seko)

(N-09)

 
 

5.hod

spojeno (KLAM)

ZAE

1.A (Sint)

(N-09)

 

Hudec Jiří

1.hod

supl. (LUTZ)

FYZ

2.B

(N-27)

 

Chlustinová Alena

1.hod

supl. (HRAJ)

ICT

1.N

(VYV4)

 
 

2.hod

supl. (HRAJ)

ICT

1.N

(VYV4)

 
 

3.hod

supl. (LHOA)

ICT

1.N

(VYV4)

 
 

3.hod

odpadá

PSO

1.A (Seko)

 

změna hodiny

 

6.hod

supl. (KLAM)

UČE

3.B

(N-08)

 

Krausová Ivana

3.hod

supl. (HRAJ)

OBN

2.NZ

(TLU2)

 

Kučerová Dana

1.hod

spojeno (HAJM)

NEJ

1.A (Sint)

(N-09)

 
 

2.hod

spojeno (HAJM)

NEJ

1.A (Sint)

(N-09)

 
 

4.hod

supl. (MUSA)

ČEJ

2.A

(N-21)

 

Nejedlý Jaroslav

3.hod

supl. (HAJM)

MAM

3.B

(N-20)

 

Plecitá Jana

1.hod

supl. (MUSA)

MAT

3.A

(N-31)

 
 

3.hod

supl. (STFJ)

MAT

3.C

(N-29)

 

Svoboda Hynek

3.hod

odpadá

EZS

2.B

 

změna hodiny

Vlčková Eva

2.hod

supl. (MUSA)

LIE

3.C

(N-29)

 
 

4.hod

supl. (HAJM)

ČEJ

3.B

(N-20)

 
 

5.hod

supl. (STFJ)

LIE

4B (Soch)

(N-19)

 
 

6.hod

supl. (HRAJ)

DĚJ

1.B

(N-30)

 

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

1.hod

NEJ

Sint

(N-09)

spojí

Kučerová Dana

(HAJM)

 

2.hod

NEJ

Sint

(N-09)

spojí

Kučerová Dana

(HAJM)

 

3.hod

ZAE

Seko

(N-41)

změna

Hudcová Jana

(CHLA)

 

5.hod

ZAE

Seko

(N-09)

supluje

Hudcová Jana

(MUSA)

 

5.hod

ZAE

Sint

(N-09)

spojí

Hudcová Jana

(KLAM)

1.B

4.hod

TEK

Str

(N-30)

supluje

Hrubý Jan

(STFJ)

 

6.hod

DĚJ

 

(N-30)

supluje

Vlčková Eva

(HRAJ)

1.N

1.hod

ICT

 

(VYV4)

supluje

Chlustinová Alena

(HRAJ)

 

2.hod

ICT

 

(VYV4)

supluje

Chlustinová Alena

(HRAJ)

 

3.hod

ICT

 

(VYV4)

supluje

Chlustinová Alena

(LHOA)

 

4.hod

TED

   

odpadá

 

(LHOA)

2.A

4.hod

ČEJ

 

(N-21)

supluje

Kučerová Dana

(MUSA)

2.B

1.hod

FYZ

 

(N-27)

supluje

Hudec Jiří

(LUTZ)

 

2.hod

STT

 

(N-27)

supluje

Červenka Miroslav

(LUTZ)

 

3.hod

STT

 

(N-27)

změna

Červenka Miroslav

(SVOH)

2.NZ

0.hod

MAT

   

odpadá

 

(HRAJ)

 

3.hod

OBN

 

(TLU2)

supluje

Krausová Ivana

(HRAJ)

 

5.hod

TED

   

odpadá

 

(LHOA)

3.A

1.hod

MAT

 

(N-31)

supluje

Plecitá Jana

(MUSA)

 

6.hod

PRA

   

odpadá

 

(STFJ)

 

8.hod

TAN

   

odpadá

 

(KLAM)

3.B

3.hod

MAM

 

(N-20)

supluje

Nejedlý Jaroslav

(HAJM)

 

4.hod

ČEJ

 

(N-20)

supluje

Vlčková Eva

(HAJM)

 

6.hod

UČE

 

(N-08)

supluje

Chlustinová Alena

(KLAM)

 

8.hod

TEV

Dív

 

odpadá

 

(STFJ)

 

9.hod

TEV

Dív

 

odpadá

 

(STFJ)

3.C

2.hod

LIE

 

(N-29)

supluje

Vlčková Eva

(MUSA)

 

3.hod

MAT

 

(N-29)

supluje

Plecitá Jana

(STFJ)

 

5.hod

STT

Sstr

(N-29)

supluje

Červenka Miroslav

(LUTZ)

 

6.hod

TPS

Sstr

(N-29)

supluje

Červenka Miroslav

(LUTZ)

 

8.hod

TEV

Dív

 

odpadá

 

(STFJ)

 

9.hod

TEV

Dív

 

odpadá

 

(STFJ)

4B

5.hod

LIE

Soch

(N-19)

supluje

Vlčková Eva

(STFJ)

 

Zpracováno v systému Bakaláři